Baskil Sayfasi
MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Elazığ'da önemli açıklamalar
14 Kasim 2022 ELAZIĞ 1030

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Elazığ'da önemli açıklamalar

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" miting kapsamında Elazığ'da önemli açıklamalarda bulundu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" miting kapsamında Elazığ’da önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 6'lı masanın hala adayının belli olmamasını, İmamoğlu ve Yavaş'ın ısıtılıp ısıtılıp tekrar öne sürülmesine tepki göstererek, "Erdoğan ile aynı terazide olamazlar" dedi. Kılıçdaroğlu'nun icazet ziyaretine de tepki gösteren Bahçeli, "Rezalet. Düpedüz teslimiyetçilik" şeklinde konuştu. Öte yandan AK Parti'nin Anayasa değişikliği nedeniyle HDP'yi ziyareti üzerinden algı operasyonu yapan CHP'ye tepki gösteren Bahçeli, "Meclis'te grubu olan partilere gidildi. Kimse bize HDP üzerinden parmak sallayamaz. PKK neyse bizim için HDP de odur. HDP neyse CHP aynısıdır" diye konuştu. MHP Lideri Devlet Bahçeli, "2023'e Doğru: Aday Belli, Karar Net" miting kapsamında Elazığ'da önemli açıklamalarda bulundu. Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şu şekilde: Küresel ablukaya diz çökmeyeceğiz, karanlık senaryoları yırtıp atacağız. Yolu doğru olanın yükü ağır olsa da biz bu yükü imanla kaldırdık ve kaldırıyoruz. Doğru duvarın yıkılmayacağını çok iyi biliyoruz. Ümitsizliğe çanak tutanların doğruya muhalif tarafta bulunacağına candan inanıyoruz. Attığımız her adım umut doludur. Kardeşlik hukuku, kalleşlik fermanını yırtıp atacaktır.Bizim kardeşliğimiz gölgeli bir iş değildir. Bin yıldır bu topraklardayız, el eleyiz, omuz omuzayız.

BU MÜCADELEDE YANIMIZDA MISINIZ? Türkiye'yi durdurmaya çalışan işbirlikçilere karşı mücadele halindeyiz. Bu mücadelede yanımızda mısınız? Zillete karşı aynı tarafta mıyız? 2023 yılı Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıldönümüdür. 2023 yılı, lider ülke Türkiye'nin önsözüdür. 2023 yılı seçimlerin yapılacağı demokrasi ve sandık yılıdır.

KÖTÜ NİYETLİ HİÇ KİMSE BOŞ HAYALE KAPILMASIN Kötü niyetli hiç kimse boş hayale kapılmasın, Cumhur İttifakı alayına birden göğüs germeye ve kirli oyunlarını bozmaya muktedirdir. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız sayın RecepTayyip Erdoğan'dır. Kaynak :takvim

Top